Wróciłem do pewnego handlu USD / CHF dziś, że robiłem sporo w ciągu ostatnich sześciu tygodni. Jednak mój zwykły pośrednik ( Trade rush ) wydawał się mieć pewne problemy z serwerem, ponieważ po prostu nie mógł się ich stronę, aby załadować. Internet zdzierstwo Więc postanowiłem trzymać USD / CHF, ale udać się photography Para , która jest inna broker polecam. Ja nie handlowali z nimi dużo, ale jakiś miesiąc temu zrobiłem mały depozyt i popełnił handlu, który wygrał i dostał wycofania się w ciągu trzech dni.

W magazynie Pair, ich binarne działa nieco inaczej niż w innych brokerów. 15 minut wygaśnięcia różni się tym, że dosłownie oznacza handel zamyka piętnaście minut Raport czytać od wpisu, zamiast takiej chwili 9:15, 9:30, 9:45, i tak dalej. Na przykład, jeśli umieścisz w handlu piętnaście minut na 6:12:47, twój wygaśnięcie byłoby być na 6:27:47. Również niższe czasy ważności otrzymują niższe procenty wypłat. W związku z tym, można uzyskać dość mierne wypłaty, jeśli tylko robi expiries pięć minut (71% dla EUR / USD). Jeśli jednak przejść do wyższych expiries, można Pełny artykuł uzyskać w górnych 70, albo nawet 80, jeśli przejdziesz na godzinę lub wyższej expiries.

Na wykresie pięć minut to mój kompresji podstawa czasu, że patrzę na krótkoterminowych binariów, więc na pewno nie chcesz, aby wybrać wygaśnięcie, że jest zbyt daleko. Na przykład, jest to dość trudne do przewidzenia, co rynek będzie kontynuować robić dzień od teraz po prostu patrząc na ściskanie wykresów pięć minut. Jeśli szukasz, aby prognoz o kierunku rynku w jeden dzień, jesteś prawdopodobnie najlepiej patrząc na wykresie co najmniej 30 minut. Podstawowym punktem jest to, że dla plików binarnych, należy zawsze wybrać harmonogram tworzenia wykresów, który jest stosunkowo blisko do czasu wygaśnięcia dla handlu. Około 3: 1 stosunek czasu http://www.opcjeonline.com/opcje-binarne/ wygaśnięcia i wykresów czasowych wynosi około idealne dla mnie. Tak na przykład, 15-minutowe expiries są bardzo dobrze nadaje się do podejmowania decyzji na wykresie pięć minut.

Ale ze względu na rosnące wypłaty photography Para jako daty ważności wzrostu, wybrałem 30 minut wygaśnięcie zamiast 15 minut. Myślę, że 30 minut wygaśnięcie może być uzasadnione w handlu z wykresu pięć minut, czy jest to poważny poziom cen. opcjeonline Niektóre zawody są lepiej dostosowane do krótszych expiries jeśli spodziewasz się tylko odbić krótkoterminowego (np handluje pod prąd, w szczególności), ale będzie musiał znaleźć stałe set-upy dzisiaj być pewni pewna Rynek kierunek trzydzieści minut wcześniej.

Zacząłem dziś wyceniany na około 6 rano EST – nieco później niż zwykle, ale to właśnie stało się bardziej podatne na dzisiejszym harmonogramie. Po zapoznaniu się z rynku wczesnego poranka, zobaczyłem, że USD robił niewielkie zyski wobec CHF, ale już w większości zostały kręci codziennej przegubu (0.91875) w ciągu ostatnich trzech godzin. I rozważał opcję sprzedaży na poziomie przegubu jeśli ktoś był w stanie utworzyć tam mój gust (tj odbijają się następnie re-touch), ale na jej pierwszym kontakcie wiał aż i nadal wyższa.

 

W tym momencie naprawdę nie mają żadnego ogólne pojęcie o tym, gdzie mogą pojawić się potencjalne set-up. Dzieje się tak przy okazji, jeśli żadne poziomy wyglądają wystarczająco dobre dla handlu. Poziom obrotu wydawał z gry w tym miejscu ze względu na naruszenie poniżej tuż przed 6 rano. Miałem przyzwoity poziom oporu na poziomie około 0,91955, ale nie był zbyt pozytywnie o nim. To nie był bardzo silny poziom oporu i trudno byłoby zainwestować trzydzieści minut zaufania na poziomie gospodarstwa.

Jednak handel nie założyć praktycznie sam na krótko po 0.9200 liczby całkowitej. Całe numery na USD / CHF nigdy nie wydawał się szczególnie silne, aby mnie, ale wciąż mogą one pełnić rolę wsparcia lub oporu ze sobą. Ale niezależnie od tego, czego handel, nigdy nie oprzeć handel na całym szeregu sam. Jednak ta opcja put set-up na pewno miał akcję cenową pracę na jego rzecz na 0.9200 liczby całkowitej z podwójnym knotów. Wicks, oczywiście, są czymś mogę liczyć na ciężko określić, jakie jest prawdopodobieństwo, podpora lub odporność poziom jest trzymać. Połączenie podwójnego knota i całego szeregu doprowadziły mnie do przekonania, że ten poziom będzie prawdopodobnie posiadać jako opór. Dlatego wziąłem opcję put na dotyku 0.9200 na 6:45 świecznika. Ten handel spędził około pierwszych dziesięciu minut lub tak z pieniędzmi, przed powrotem poniżej trzech pip zwycięzcy.

 

Cena odtworzone w dół i odbił się od codziennej punkt obrotu po tej branży. Zasadniczo, kanał został tworząc między sworzniem (0.91875) a poziomem oporu związanego z prądem dni High (0,92018). Trochę napotkano oporu wokół 0.91968, ale postanowił go zignorować ze względu na fakt, że nie był bardzo wysoki, a dzienny poziom wysoki i obrotowe kształtowały się jako lepsze rozwiązanie dla handlu.

Dzienny poziom obrotu wystąpił po raz kolejny tuż 9am EST. W tym momencie, szukałem na wykresie jeden minut, aby uzyskać lepszy wgląd w ceny akcji. Kiedy rynek dotknął codziennie pivot na 9:16 świecy, to odbił się i odrzuciła poziom. Kiedy ponownie dotknął świecy na 9:17, postanowiłem dostać w handlu. Normalnie nie odbiegają zbytnio od wykresie pięć minut, i oczywiście w tym przypadku, biorę transakcji 30-minutowe zamiast dziesięcio- lub piętnaście minuters. Ale miałem kilka rzeczy się dzieje na moją korzyść:

1) nie było poprzednie wsparcie widział tam tuż przed 8 rano;

2) był to dzienny poziom obrotu, ważny poziom cen intraday w sobie;

3) trend był jeszcze lekko na cały dzień; i

4) poziom 0,9187 cena w ogóle jest obecny głównych linii wsparcia na rynku USD / CHF, jak można zaobserwować na wykresie dziennym

Ten handel wygrał tylko o mniej niż trzy pipsów, ale poszedł na moją korzyść przez cały czas i był wyższy o około szesnaście oczek w jednym punkcie.

 

 

Co okazało się, że moja ostateczna handel dnia wrócił się na poziomie 0,92018 oporu, który zakwestionował codziennie na wysokim poziomie. Cena odrzucił poziom na 9:30 świecy jako otwarte rynki amerykańskie i zamknął z powrotem wokół 0.9200 liczby całkowitej. Po jego ponownym dotknięciu 0.92018 od 9:35 świecy wszedłem opcji put. Ten handel poszedł na korzyść od razu i był piętnaście pipsów w ciągu pierwszych piętnastu minut, a nawet uderzenie punkt obrotu ponownie w procesie. (I nie było zainteresowanie innej opcji call na przegub z powodu silnego pędu ku dołowi). W ciągu ostatnich dziesięciu minutach handlu, to rzeczywiście wróciła mniej niż pipsa z mojego punktu wejścia, ale ostatecznie spadł ponownie i skończyło się z moim najlepszym zwycięzcy dnia około dziesięciu pipsów.

 

Mam nadzieję, że obrót każdego z nas idzie dobrze, jeśli jesteś aktywna na rynkach. Proszę dać mi znać, jeśli mogę być z jakiejkolwiek dalszej pomocy dla potrzeb handlowych.