Zmienność jest świetną metoda analizy dla handlowców binarnych do zapoznania się z. Podczas gdy większość średni przedsiębiorcy będą uciekać od zmienności, jeśli uczą się go zrozumieć i jak ją stosować do obrotu może prowadzić do zysków wybuchowych. W poprzednich księgowań mam przeszedł kilka powodów, www.opcjeonline.com dla których zmienność jest twoim przyjacielem i jak stosować zmienność do obrotu tak dzisiaj pójdę na kilka powszechnie stosowanych wskaźników. W żadnym wypadku nie jest to a będzie wszystko końcem wszystkiego przewodnik wskaźników zmienności ale jest użytecznym przewodnikiem po różnych metod pomiaru zmienności oraz w jaki sposób informacje mogą być wyświetlane na wykresach.Aby szybko dotknąć bazę, zmienność jest miarą ruchu w aktywa i może być tutaj obecna, w stosunku, historyczny, domniemanych i wykorzystywane do tworzenia zespołów, promienie, oscylatory i średnie kroczące.

Historycznej zmienności – historycznej zmienności jest miarą tego, jak lotne atutem było w przeszłości. Jest to miarą odchylenia standardowego cen w ustalonym okresie i jest stosowany do przewidywania jak lotny środek będzie w przyszłości.Jest rzeczą naturalną, aby przypuszczać, że większa zmienność atutem będzie mieć wyższą odchylenie standardowe, a więc wyższą http://www.opcjeonline.com/topoption/ historyczną zmienność, co jest prawdą. Jest to przydatne narzędzie, ponieważ może pomóc przedsiębiorcy określenia ilości ruchu, który jest prawdopodobne. Zastrzeżenie to, że ruch nakazywałby wskaźnik może być w obu kierunkach, a nie tylko wybranym kierunku, więc ważne jest, aby nie używać tego wskaźnika przez siebie.

Zmienność implikowana – Zmienność implikowana jest projekcją, jak lotne można oczekiwać dany składnik aktywów będzie. To może brzmieć trochę jak historycznej zmienności, ale istnieją różnice. Jest ona oparta na cenach standardowych Kompleksowy przegląd opcji w stosunku do ceny instrumentu bazowego. Wiem, jak handlowców binarnych to nie ma znaczenia dla nas, ale nie, zapewniam cię. Zmienność implikowana może być używany do pomiaru skrajnych nastrojów; gdy zmienność jest bardzo wysoka lub bardzo niska, może to wskazywać, kiedy rynek się zmieni kierunek. Im wyższa zmienność, tym większy oczekiwany ruch może być i vice / versa. Implikowane, a historyczna zmienność może zarówno być wyświetlane jako oscylator lub bezpośrednio na wykresach.

 

Względna Zmienność – Względna zmienność jest wyznacznikiem stylu oscylator które mierzą ruchy na rynku w stosunku do przeszłości cenowym. Wynaleziony przez Donalda Dorsey i daje wskazanie kierunku zmienności. Jest to ważne, tylko u nas ponieważ zmienność na własną rękę jest jedynie miarą ruchu, a nie kierunek. Rusza się wskaźnik od 0 do 100 na podstawie obliczeń opartych na 10 dni / barów danych, a następnie wygładzane przez średniej ruchomej 14 epoki. Parametry te można dostosować do własnych potrzeb, ale zawsze lubię używać standardowych ustawień na moich wskaźników. Wskaźnik ten jest wspaniałą miarą siły rynkowej i powinny być wykorzystywane jako potwierdzenie innych sygnałów, takich jak średnie ruchome lub MACD. Gdy wskaźnik wzrośnie powyżej 50 wskazuje pozytywną siłę, gdy spadnie poniżej 50 wskazuje negatywne siły.

Chaikin Zmienność – Chaikin Zmienność jest inny wskaźnik zmienności stylu oscylatora. Jest źródłem debaty, ponieważ mierzy zmienność w ruchu między otwarty i blisko i nie zawierają braków, jak inne wskaźniki robić. Kolejna różnica tego wskaźnika jest, w jaki sposób jest ona pochodzi. Ten nie jest oparty na odchyleniu standardowym lecz na ruchach procentowych w stosunku do średniej ruchomej wysokich i niskich cen w N dni. Standard ustanowiony jest przez okres 10 dni, wygładzonej przez poruszający się średnio 10 dni. Jest często używany do wskazania szczyty i dna trendów jak gwałtowny wzrost wskaźnika często poprzedzają odwrócenia rynku. Wskaźnik jest używane jako potwierdzenie innych wskaźników, jak w przypadku większości narzędzi w tej grupie. To działa dobrze z Zniesienia Fibonacciego, a także innych narzędzi trendów i wsparcia / oporu.

Bollinger Bands ™ – Bollinger Bands ™ są fantastyczne metody wykorzystania zmienności dla opcji binarnych. Wskaźnik ten wykorzystuje standardowe odchylenie cen stworzyć średnia ruchoma i parę przewodów sygnałowych, które tworzą rodzaj zmienności koperty wokół ceny. Ponieważ zmienność zwiększa aktywa w zespoły powiększą, ponieważ zmniejsza będą wąskie. Cena akcji będzie przejść z jednej skrajności w drugą i dostarczania sygnałów wzdłuż dróg. Wskaźnik może być używany do wskazania kontynuacji, odwrócenie i sygnałów, takich jak zwrotnice i kontynuacje. Jest to zdecydowanie przewyższający wskaźnik zmienności tej grupy i górnej zalecanej narzędzie dla handlowców binarnych. Może on być stosowany sam lub w połączeniu z innymi wskaźnikami i mogą być stosowane do wykresów w zakresie od 1 minuty do 1 dnia do 1 tygodnia do 1 miesiąca.